Lampy Italux – poznaj producentów dostępnych w naszej ofercie

Nawet najbardziej kosztownie urządzone wnętrze nie będzie robiło wrażenia, jeżeli zamontujemy w nim złe oświetlenie. Dobór światła i jego prawidłowe rozmieszczenie jest podstawą do tego, aby wnętrze było ładne, przestronne i funkcjonalne. Zawsze wybierając lampę musimy wiedzieć, gdzie ją chcemy umieścić, jaką powinna mieć barwę i jak duże natężenie światła mamy dzięki niej otrzymać. Bardzo szeroki wybór oświetlenia oferuje nam firma Italux, której lampy mają oryginalny design i wysoką jakość. Wśród produktów znajdziemy oświetlenie do wnętrz tradycyjnych oraz nowoczesnych, a wszystko oparte na najnowszej technologii.

Nasz sklep z oświetleniem współpracuje jedynie z najlepszymi markami, których produkty doceniane są przez projektantów wnętrz oraz przez indywidualnych klientów. W tym zaszczytnym gronie od lat znajduje się marka Italux. W dystrybucji oświetlenia specjalizuje się już od przeszło dwudziestu pięciu lat. W tym czasie zdążyła podpić rynek zarówno Polsce, jak i w innych państwach Europy. Lampy sygnowane ich marką zanim trafią do naszych domów przechodzą dużą selekcję po to, abyśmy mogli cieszyć się oświetleniem najwyższej jakości. Na dodatek wszystko to otrzymamy w bardzo atrakcyjnych cenach… I to z przedłużoną gwarancją. Decydując się na zakup lampy z diodami LED dostaniemy aż pięć lat gwarancji! Dlatego osoby ceniące jakość i oryginalny design powinny zapoznać się z oświetleniem marki Italux, które w wyjątkowy sposób podkreśli charakter ich wnętrza.

Oświetlenie dostosowane do potrzeb

Lampy Italux dostępne są we wszystkich rodzajach – żyrandole, kinkiety, plafony, lampy wiszące, podłogowe, biurkowe – to tylko kilka rodzajów lamp z bogatej gamy produktów, jakie oferuje marka. Oprócz tego, że wyróżnia je designerski wygląd, to oświetlenie Italux ma jeszcze jedną dużą zaletę. Dostosowane jest do potrzeb sieci usługowych oraz firm. Co to oznacza? Italux posiada osobny katalog, w którym zamiast lamp do użytku domowego, znajdziemy te, które mogą oświetlać hotele, restauracje, obiekty handlowe czy usługowe. Czym różnią się takie lampy? Otóż są to lampy profesjonalne, posiadające podwyższone parametry użytkowe. W miejscach, w których światło świeci się praktycznie dwadzieścia cztery godziny na dobę jest to bardzo ważne. I firma Italux wyszła naprzeciw właścicielom takich obiektów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *